Apartamento Interlagos Autodromo

Apartamento Interlagos Autodromo São Paulo is gelegen op 20 minuten rjden van het Parque da Mônica en op 2 km van het Autódromo José Carlos Pace. Dit appartement bevat een draadloos internet in openbare gebieden.

De accommodatie bestaat uit een kitchenette en biedt gasten een wasmachine voor een echt comfortabel verblijf. Het appartement heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Daarnaast vindt u er badlakens.

Deze accommodatie is uitgerust met een kitchenette met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten.

De accommodatie bij particulieren biedt accommodatie in de wijk Cidade Dutra in São Paulo, op 7 km van het World Of Xuxa Theme Park. Apartamento Interlagos Autodromo is binnen het bereik van de dichtstbijzijnde bushalte, Angelo Santi B/C.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Interlagos Autodromo São Paulo
Quarto Ao Lado Do Autodromo De Interlagos
Mobiele prijsaanbieding

Quarto Ao Lado Do Autodromo De Interlagos

235 m van de accommodatie
USD 101 USD 91
per nacht
Duo Interlagos Aluguel Apenas Do Quarto
Mobiele prijsaanbieding

Duo Interlagos Aluguel Apenas Do Quarto

9.4
Schitterend 13 beoordelingen
247 m van de accommodatie
USD 54 USD 49
per nacht
Quarto Premium Prox Ao Autodromo De Interlagos
Mobiele prijsaanbieding

Quarto Premium Prox Ao Autodromo De Interlagos

665 m van de accommodatie
USD 124 USD 112
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    13 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    19 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Rookvrije kamers
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento Interlagos Autodromo gelegen?
      Apartamento Interlagos Autodromo is in de wijk Cidade Dutra in São Paulo gesitueerd, op 7 km van het Parque da Mônica.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Apartamento Interlagos Autodromo?
      Populaire plekken in de buurt van Apartamento Interlagos Autodromo zijn onder andere het World Of Xuxa Theme Park, het Parque da Mônica, het Autódromo José Carlos Pace.
    • Hoeveel kost het om bij Apartamento Interlagos Autodromo te verblijven?
      Een overnachting in Apartamento Interlagos Autodromo kost $230.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Apartamento Interlagos Autodromo?
      Restaurants in de buurt van Apartamento Interlagos Autodromo zijn onder andere Big X Picanha en Fábrica dos Pães restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Is er gratis Wi-Fi in Apartamento Interlagos Autodromo?
      Internet is gratis beschikbaar in Apartamento Interlagos Autodromo.
    • Welke kamervoorzieningen zijn er in Apartamento Interlagos Autodromo?
      Gasten van Apartamento Interlagos Autodromo kunnen genieten van een wasmachine in de kamers, samen met een flatscreen TV.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in de accommodatie bij particulieren?
      De accommodatie bij particulieren is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Apartamento Interlagos Autodromo?
      Bij Apartamento Interlagos Autodromo kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    13 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    19 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Interlagos Autodromo São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten